Facturis is een online platform en draagt bij aan het optimaliseren van de financiële situatie van groot-, midden- en kleinbedrijf in Nederland.

Facturis heeft diverse diensten die de cashflow van een onderneming verbeteren en de behoefte aan extern werkkapitaal reduceren. Het platform faciliteert een efficiëntere stroom van uw inkomende en uitgaande facturen, het ophalen van digitale incassomachtigingen, online betaalmogelijkheden en zelfs kortingen bij snelle betalingen. Dit alles om onze missie na te streven: het versnellen van geldstromen tussen ondernemers.

Stuur ons een bericht

Onze partners:

 

Bezoekadres

Joris Dircksenstraat 18c
3621 CB Breukelen
Nederland

Contact

Voor meer informatie of het maken van een afspraak, kunt u ons bellen of mailen.

 
+31 (0) 88 848 84 00
info@facturis.com

Nico ten Wolde

Algemeen Directeur

 

nico.ten.wolde@facturis.com

LinkedIn

Hans van Wijk

Bas Miggels

Manager Product Development

 

bas.miggels@facturis.com

LinkedIn

Ruben Peters

Anne-Marie van Huissteden

Teamleider Customer Service

 

anne‑marie.van.huissteden@facturis.com

LinkedIn

Bram Slootweg

Thierry Compeer

Medewerker Customer Service

 

thierry.compeer@facturis.com

LinkedIn

Maurits Smits

Medewerker Customer Service

 

maurits.smits@facturis.com

LinkedIn

Priscilla van der Ploeg

Sales, Partnerships and Marketing

 

priscilla.van.der.ploeg@facturis.com

LinkedIn

Corina van Ostaden

Senior Product Manager

 

corina.van.ostaden@facturis.com

LinkedIn